חזרה

סתיו שוורץ ז"ל


לפני שנה ב24.6.11 התמוטט עולמנו וסתיו הילדה המדהימה שלנו, נפרדה מאיתנו לעולמים. שנה עברה, אלפי שניות ודקות, לילות וימים עם "ריק" וחסרון שאינו יכול להתמלא.

ברור היה לנו, כמעט מיד, שאנו בוחרים בדרך שתשאיר את סתיו שלנו בחיים ולכן נתנו את הסכמתנו לתרומת האברים.


תרומת איברים - סיפורה של סתיו שוורץ
הסתיו הקדים לרגבים היבשים, ניטע וטמן את עליו הזהובים. 
כל עלה נותן חיים ותקווה כמו קורם דרך חדשה.


סתיו שלנו ילדה מדהימה ומקסימה נולדה ב ב-9.9.94 , ד' בתשרי, תחילת הסתיו, במוצאי ראש השנה. אחות קטנה לערן שאהב אותה אהבה רבה . כינתה את עצמה בשם "אמילי" . סתיו כמו הסתיו, הייתה הפכפכה - סוערת או נעימה. עקשנית ובעלת חדות מחשבה , דעתנית ופרפקציוניסטית, חכמה ושנונה, נדיבה ומיוחדת, בעלת חוש הומור וצדק מפותח.

ילדה סקרנית שאהבה דברים רבים ובמיוחד: בעלי חיים, ספורט ומשחקי מחשב. סתיו הייתה "אלופה" במשחקי רשת וקונסולות . חבריה של סתיו בעולם לא שוכחים אותה וגם הם, למרות המרחק, ידעו לזהות את המיוחדות והאיכויות שלה. כל מי שהכיר את סתיו התאהב בה. כולם רצו להיות חברים שלה ולהתקרב אליה.

החלומות של סתיו: לסתיו היו שני חלומות שליוו אותה במחלתה, לעשות תעודת בגרות ובמקביל תואר באוניברסיטה הפתוחה באנתרופולוגיה, על מנת שבעתיד תוכל להתגייס למשטרה ולהיות חלק מצוות מז"פ. חלום שלא הצליחה להגשים. סתיו חלתה בתחילת גיל ההתבגרות ונכנעה למחלתה ב 24 ביוני 2011. תמיד תישאר כמעט בת 17. השאירה אותנו המומים וכואבים עם בור ענק בלב שלא מצליח להתמלא עם הגעגועים והדמעות.

אם אפשר להתנחם במשהו זה שבמותה הצילה חיים וכך חמישה אנשים היום חיים ומתפקדים עם שישה מאבריה של סתיו שלנו. "נומי פרח נומי נומי ילדה קטנה".

 

Created by Tvuna