חזרה

יובל ניזרי ז"ל


יובל ניזרי בת ה-11, נפצעה קשה בתאונת דרכים ונאבקה על חייה במשך שבוע.

לאחר שמאמצי הרופאים לא צלחו ונקבע כי אצלה מוות מוחי נשימתי, החליטו הוריה של יובל לתרום את איבריה - והודות לכך קיבלו ארבעה ילדים, הצעיר בהם בן ארבע בלבד, הזדמנות לחיים חדשים.

וכך נפרדו ממנה הוריה של יובל:
"יובל ביתנו האהובה, מילים לא יצליחו לבטא את אצילותה וייחודה של יובל. אנחנו זכינו להביא לעולם נשמה אצילית כל כך- יפה בגוף ובנפש. ילדה שבחרה מתי להיוולד בעודה דוחפת לפני הזמן שנקבע עבורה לניתוח קיסרי. בחרה להיוולד בל״ג בעומר, אך נתנה זמן עבורנו לבלות במדורות עם שתי בנותינו הגדולות בסבלנות ובהתחשבות. יובל בת שלישית בין ארבע בנות. מאז שנולדה יובל, הבטנו בכל יום בפלא הזה, בילדה המושלמת הזאת שהצטיינה בכל דבר: ספורטאית בעלת מדליות בהתעמלות אמנותית-ספורט אצילי לילדה אצילית! רקדנית מופלאה, מצטיינת בלימודים והכי חשוב מצטיינת חברתית.

undefined

יובל ילדה בעלת משמעת עצמית גבוהה הצליחה להוביל את עצמה להישגים בזכות כשרון עצום עם הרבה נחישות והרבה עבודה. המאפיין הבולט באישיותה של יובל הוא אצילות הנפש שלה, השקט והכריזמה שלא השאירה איש אדיש. ילדה צנועה וענווה, בוגרת, לא מתנשאת, חברה אמיתית ושותפה שלי, אמה, לחוויות תרבותיות רבות.

כל כך הרבה תכניות לעתיד היו לנו בשבילה שברגע אחד נקטעו. גם במצב הזה, כמו ברגע לידתה, יובל היא זו שהחליטה מתי להחזיר את נשמתה לבורא. יובל המתינה והעניקה לנו שהות להיפרד. אנחנו זכינו לגדל ילדה כזו שהוכיחה לכולם את ייחודה גם לאחר מותה, ששמרה על גופה ללא פגע כדי להעניק חיים. ״והיה כעץ שתול על מים ועל יובל ישלח שורשיו ולא ירא כי יבוא חום והיה עליו רענן ובשנת בצורת לא ידאג ולא ימיש מעשות פרי״ - גם בשנת בצורת יובל שלנו מפיקה פרי בדיוק כפי שכתוב בספר ירמיה. יובל לנצח תשכון בליבנו.

אנחנו גאים ומודים ליובל על הזמן שזכינו לבלות איתה. הוריה של יובל אמנון וליבנת ניזרי".


Created by Tvuna